Even geen geld? Betaal nu ook achteraf met één van onze betaalmethodes!

Ga ook met Carnaval 2026 origineel verkleed!

26-01-2026
by Kevin van den Bos

Carnaval 2026 staat voor de deur en dus is het tijd om te verkleden, plezier maken en opvallen in de menigte! Ben jij nog op zoek naar goedkope en originele carnavalskleding? Bij Tshirtdeal vind je alles wat je nodig hebt om van carnaval een onvergetelijke ervaring te maken. Of je nu samen met vrienden gaat, een feestje organiseert of iets zoekt voor de kids, bij Tshirtdeal scoor je het allemaal!

Verkleed als echte M&M!

Wil je een leuke carnavalsoutfit die niet te duur is? Ga dan voor een M&M shirt als carnavalsoutfit. Voor maar €9,- loop jij er helemaal vrolijk bij tijdens carnaval 2026. Kies je favoriete kleur en steel de show als rode, gele of blauwe M&M. Het is nóg leuker om met een hele groep verkleed te gaan als M&M. Zo zijn jullie als het ware een grote zak vol met M&M's. Het M&M Carnavalsshirt is te krijgen in veel kleuren en maten van XS t/m 5XL. Ook leuk voor andere gelegenheden, zoals foute feestjes of thema-avonden. Het voorbeeld in onze product designer verandert niet automatisch van kleur, dus check goed je keuze. Vergeet ook de maattabel niet even te bekijken, zodat je de juiste maat besteld! Het shirt heeft een trendy pasvorm, is gemaakt van stevige maar zachte katoen en kan gewoon in de wasmachine.

Ook voor kinderen hebben we een geweldige carnavalstopper: het M&M shirt voor kinderen. Deze kinder carnavalsoutfit is niet alleen grappig maar ook super comfortabel. Verkrijgbaar in de maten 98/104 t/m 152/164 en in allerlei kleuren. Laat je kind stralen tijdens carnaval 2026, een verjaardagsfeestje of gewoon voor de lol. Samen met vriendjes of vriendinnetjes verkleed als M&M's? Dat wordt gegarandeerd een hit. Het shirt is gemaakt van 100% katoen, voelt zacht aan en heeft een fijne ronde hals met nekband voor extra draagcomfort. Een ideale keuze voor feestende kids die graag lekker bewegen.

Carnaval 2026 shirt

Mini Me knuffelkussen: hilarisch carnaval item

Wil je iets origineels meenemen of cadeau doen tijdens carnaval? Dan zijn onze Mini Me knuffel kussens ideaal. Verkrijgbaar in zowel Carnaval mini me man en Carnaval mini me vrouw en in drie verschillende maten: 25 cm, 30 cm en 38 cm. Je kunt kiezen uit drie huidskleuren, dus er is altijd wel een kussen dat bij jou of je vriendengroep past. Perfect als grappige carnaval accessoire of als herinnering aan een topfeest. Leuk om mee te nemen naar de kroeg of te geven als ludiek cadeau voor een carnavalsvriend. Je besteld al een mini me knuffel kussen met foto vanaf €16,50!  Let wel op dat deze foto een vooraanzicht van het hoofd is en geen zijaanzicht. Doordat het hoofd een beetje langwerpig wordt, kunnen foto’s van een zijaanzicht verkeerd vervormen bij productie. Met een foto van het vooraanzicht, komt deze er beter uit te zien.

Jouw unieke T-shirt, hoodie of sweater voor carnaval

Wil je echt iets unieks dragen tijdens carnaval 2026? Laat dan met je eigen ontwerp een shirt bedrukken, hoodie bedrukken, trui bedrukken of kies één van onze andere items. Selecteer je eigen tekst, afbeelding of slogan en maak je carnavalsoutfit compleet. Perfect als je met een vriendengroep of vereniging op pad gaat. Misschien wil je jullie eigen tekst, bijnaam of een hilarische quote laten drukken, alles is mogelijk. Bij Tshirtdeal kun je eenvoudig online jouw kledingstuk ontwerpen. Je ziet direct de prijs en je kunt al bestellen vanaf 1 stuk. Ideaal dus voor kleine én grote groepen. Laat je creativiteit los en ontwerp je carnavalsoutfit vandaag nog!

Heb je vragen over onze Carnavalskleding of andere items?
Neem dan gerust contact met ons op via support@tshirtdeal.nl of telefonisch op: 0180-721629.