Maandag08:00 - 17:00
Dinsdag08:00 - 17:00
Woensdag08:00 - 17:00
Donderdag08:00 - 17:00
Vrijdag08:00 - 16:00
ZaterdagHelpdesk niet beschikbaar
ZondagHelpdesk niet beschikbaar
Laat een schort bedrukken voor de echte keukenprinsen en prinsessen
Voel jij je als een chefkok in de keuken, of ben je een
echte keukenprinses? Daar hoort natuurlijk een gepersonaliseerd short bij. Een
schort laten bedrukken met je eigen naam, eigen tekst of logo kan zorgen voor
een professionele feeling bij het koken! En daarnaast houdt het natuurlijk
viezigheid van je kleding. Laat een basic zwart schort bedrukken, maar daarnaast hebben wij ook ruime keuze uit diverse kleuren. Hier zit altijd jouw favoriete kleur wel
tussen!
Begin HIER direct met het ontwerpen van jouw eigen schort
Naast een schort bedrukken kun je bij ons ook een korte sloof
bedrukken met je eigen opdruk. Ideale voor in de bediening voor bijvoorbeeld
restaurants en hotels. Laat dan je schort bedrukken met een logo of
bedrijfsnaam.
Een sloof knoop je vast om middel, en een schort om je middel en je nek.
Hierdoor is ook de bovenkant van je lichaam bedekt.
Bestel hier jouw gepersonaliseerde sloof!Laat je schort bedrukken met een foto en tekst
Maak een eigen ontwerp voor je schort en laat erop bedrukken wat jij wilt.
Ben je bijvoorbeeld een hobbykok en ben je opzoek naar een gepersonaliseerd schort voor in je eigen keuken, laat dan je schort bedrukken met tekst. Denk bijvoorbeeld aan een stopwoordje of een leuke oneliner. Daarnaast kun je natuurlijk ook een schort met naam bedrukken. Dit doet het ook altijd erg leuk als gepersonaliseerd cadeau voor bijvoorbeeld Vaderdag of Moederdag of een verjaardag.
Naast tekst, kun je ook een schort bedrukken met foto. Denk aan een foto van de desbetreffende kok, of misschien aan een bedrijfslogo! Deze doen het erg goed bij bedrijven, restaurants en cafés. Maar ook gewoon voor hobby koks thuis!
Kijk maar eens naar onderstaande voorbeelden:

Ben je geïnspireerde geraakt door deze originele ontwerpen?
Begin HIER direct met het ontwerpen van jouw eigen schort
Bij Tshirtdeal kun je goedkoop je schort bedrukken. Je scoort al een eigen schort met twee regels tekst bedrukt voor maar €12,50! Wil jij een meer regels tekst of een logo bedrukken dan betaal je slechts een kleine meerprijs.
Ook een schort met snelle levering bestellen is mogelijk. Informeer dan naar de spoedservice.
Over Tshirtdeal
Tshirtdeal is een textieldrukkerij gespecialiseerd in kleding bedrukken, DTF transfers en gepersonaliseerde kleding voor particulieren, bedrijven en kledingmerken. Via de online product designer ontwerp en personaliseer je eenvoudig kleding vanaf één stuk.
Wij bedrukken T-shirts, hoodies, truien, polo’s, jassen en werkkleding met technieken zoals DTF, sublimatie en borduren. Daarnaast bestel je bij Tshirtdeal ook DTF transfers en stickers met je eigen ontwerp. Dankzij de eigen productie in Ridderkerk, professionele DTF printers, borduurmachines, handmatige bestandscontrole en meer dan 15 jaar ervaring in textieldruk ondersteunt Tshirtdeal zowel kleine bestellingen als grote oplages voor bedrijven, verenigingen, kledingmerken, wederverkopers en particulieren.
Op de hoogte blijven van acties?